8202

İsim :
E-Posta :
Mesaj :

 

Mesajlar

Hakan
Usta honda crf250l için koruma demiri niz yokmu yapmayı dusunuyormusunuz
selamlar Hakan bey crf 250 için motor koruma demiri üretimini ,hayata geçireceğimiz sayıda talep olmadığı için şu ana kadar herhangi bir çalışma yapılmadı ancak önmzdeki zaman sürecinde bize gelen talep doğrultusunda yapılabilir , kazasız sürüşler.
Cevap

Rıza ARACI
İyi günler kolay gelsin. Çevremde görmüş olduğum bi eksiklik konusunda hem arkadaşlarım için yardım istemek, hemde piyasadaki eksikliği size bildirmek istedim. CF Moto 150NK naked modeli motorunu görmüşşünüzdür. Piyasada sayısı giderek artmaya başladı. Fakat kullanıcısı olan arkadaşlarımın hepsi arka taşıma çantası demiri ve yan taşıma çantası taşıma demiri piyasada olmadığı için, istifade edemediklerinden şikayetçiler. Sitenizi incelediğim kadarıyla bu modele tek çözüm bulabilecek kişi sizsiniz. Özellikle 1 arkadaşım yana döne bu aparatı arıyor. En kısa sürede çözüme kavuşturacağınızı umut ederekten hayırlı işler diliyorum.
Merhaba görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz ,yukarıda konusu geçen model için gereken tüm eksikler üretilebilir ancak bunun için mevcut model motosiklet gerekmektedir ,tasarım,üretim çalışmaları için motosikletin kendisi olmadan malesef neticeye varılamamaktadır , bunun için ihtiyaç sahibi bir arkadaşımı bize motorunu 15 gün bıakması gerekmektedir , bıraktığı taktirde kaliteli ve uygun fiyatlı çözüme ulaşacağından kuşkunuz olmasın. esenliler dilerim.
Cevap

Mehmet ÖZDEMİR
merhaba İrfan abi. Üniversal Topcase yük taşıma demiri yapmayı düşünüyor musun? topcase üstüne çadır, mat, çanta bağlamak istiyorum. bende honda orijinal topcase var. piyasada bulamadım. haber bekliyorum senden. kolay gelsin.
merhaba evet piyasada oldukça geniş yelpazede çarka çanta modelleri bulunmaktadr , tüm bunları göz önüne alarak üniversal işlevsel çok yönlü ,topcase üstü taşıyıcı aparat retmek plan ve çalışmalarımız arasındadr ,ancak mevcut piyasadaki ithal ürünlerden daha kaliteli ve işlevel olması gerekiyor ,bu ince noktada zaten eksikliğini kendimizinde hissettiğimiz bu ürünü inşala yeni sezona yetiştireceiğiz kazasız sürüşler.
Cevap

ali
Merhaba ustam, ktm duke serisi için olan arka çanta taşıyıcı acaba ktm duke 250 için de uygun mudur? Fiyatı ve siparişin nasıl yapılacağı konusunda bilgi alabilir miyiz. Motor koruma demiri için ise takipteyiz
Merhaba Ali bey ktm serisi için rettiğimiz arka çanta taşyıcı duke 200 serisiden 390 serisine kadar hepsine uyumludur ,bu konuda herhangi bir montaj sorunu yaşamazssınız , üretiğimiz ürünler imalat ve üretimden kaynaklı hatalara karşı koşulsuz değişim garantisiyle satılmaktadır , kazasız sürüşler dilerim.
Cevap

Erhan karagöz
Pulsar için siperlik koyu renk siyah tervihim mevcutmu mt forum ve facebok dan iletişime geçmeye calıstım ama dönüş olmadı cevap ve fiyat bilgisi bekliyotum
Merhaba Erhan bey

bajaj pulsar ön cam malesef stoğumuzda tükendi , yoğun tasarım ve imalat sürecinden dolayı malesef sosyal medya organları üzerinden kulanıcı dostlarmıza dönemeyebiliyoruz ancak iletişim kısmındaki elefon numaramızdan bize ulaşarak aklınıza takılan ürün ile alakalı her türlü soru ve cevabı alabilirsiniz sagılarımla..
Cevap

hüseyin
ustam mt 07 ler için orta sehpa , koruma demiri gibi ürünleri yapmayı düşünüyırmusunuz.takipteyiz doğrusu....
merhaba Hüseyin bey

mt 07 için arka çanta taşyıcı üretimi geçekleşti ancak zaman bulamadığmız için diğer çalışmalar yapılamamıştı , önmüzdeki sezon başına yetişecek çalışmalar olabilir buda elimizde bir model motsklet olması büyük önem taşımaktadır. saygılarımızı sunarız.
Cevap

Bülent Gökce
Merhaba, 2005 model CBF 600 sahibiyim. Yan çanta taşıyıcı ve uyumlu yan çanta ihtiyacım var. Uygun model ve kombinasyon için öneriniz var mı? Bütçesi hak. Da bilgi verebilir misiniz?
merhaba Bülent bey

cbf serisi için aka çanta taşıyıcı ve yan çanta taşıyıcıları üretilmiştir ilgili kısımdaki ürünlerimize bir göz gezdirirseniz size daha iyi bilgi vereceği görüşündeyim saygılarımızla .
Cevap

Onivaldo Marconato
Tenho uma kawasaki versys 650 ano 2015. gostaria de saber o valor do cavalete central para esta moto. Aguardo um retorno Atenciosamente Onivaldo
Olá 2015 modelo KAWASAKI VERSYS proteção do motor barras 150 euros, 220 euros meio da tabela, a parte traseira de ferro 100 € bagagem, navegando o titular € 25, € 120 refere SHAD SH 36 como portadores do saco.
Cevap

Mehmet
Merhaba, Daelim Daystar 250 için Yan çanta taşıyıcısı ve koruma demiri alacağım. Ürettiğiniz malzemelerden herhangibiri benim motoruma uygun mudur? Yoksa uygun bir ürün üretecek misiniz?
merhaba mehmet bey

bahsini ettiğiniz modele çalışma yapılacak ancak sezon sonunu bulabilir sayglarımla.
Cevap

Arda
Böyle ürünlerin türkiyede üretimi olması gerçekten çok güzel bir olay. Yaptığınız iş gerçekten takdir edilecek bir şey. Sorum şu ki inazuma için ön cam yaptınız mı veya yapacak mısınız? Birkaç önerim olacak: Sanırsam sitede ürünlerin fiyatları mevcut değil. Bence fiyatlarını da koymanız etkili olacaktır. Ve ikinci önerim de motorların paketleri olarak biraz daha indirimle satış olabilir. Mesela inazuma paketi diyip orta sehpa, siperlik, koruma demirleri, çanta taşıyıcılar.. gibi paket yapılıp fiyat olarak da ucuzlarsa alınırlığı artabilir. Şahsen ben alırım. :)
merhaba arda bey 3 yılık sektöreki haklı olduğumuz yerimizi yavaş yavaş almaktayız ,ürünlerimize fiyat ferformans ve kalite olarak baktığınızda zaten ithal ürünlerin yarı fiyatından dahada aşağıda olduğunu göreceksniz, şu an tüm k. kartlarıyla taksitli alım yapabileceğiniz ticari web sitemiz kurulmuş fakat eksiklerden dolayı bir türlü yayına alamamış bulunuyoruz ,inazuma için ön cam çalışması yapılmadı malesef ,inazumanın 2013 yılnda 3 parça aksesuarı 1100 tl ye satılırken biz 5 parça ürünü 740 tl ye satıyorduk , doğal olarak zaten bu fiyatında altına inmemizin mümkünatı malesef yoktur ancak halen daha inazuma ful seti üreterek satmaktayız , ilgi ,öneri ve alakanız için teşekkür ederiz.
Cevap

« Önceki Sayfa 78910 11 1213141516 Sonraki Sayfa »