8202

İsim :
E-Posta :
Mesaj :

 

Mesajlar

Hakan
Merhaba yamaha mt 25 ortasehpa fiyati nedir. Kolay gelsin.
Merhaba Hakan bey yamaha mt 25 orta sehpa fiyatı 450 tl dir saygılarımla.
Cevap

Hakan
Merhaba mt 25 otra sehpa nezaman alabileceğiz.
oyamaha mt 25 orta sehpalar satış ve kargoya hazırdır saygılarımla.
Cevap

samet başbunar
merhabalar kle 500 yan çanta demirleri ve radyatör koruma demiri lazım acaba yapabiliyormusunuz cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler
merhaba Samet bey kle 500 modeli için çalışma yapmak planımızda var ancak bunun için uyfgun zamanı beklemekteyiz saygılarımla.
Cevap

emin akdağ
merhabalar mt-25 için ürettiğiniz arka ve yan çanta demirleri r25 içinde uygun mudur ?? kullanabilirmiyiz...
Merhaba Emin bey mt 25 ile R25 şasi yapıları aynı olsada kerenaj farklarından dolayı maalesef r 25 e uymaz saygılarımla
Cevap

Ömer düşmez
Z750 ; z750 s 2005-2007 modelleri için orta sehpanız varmı üretmeyi düşünürmusünüz?
merhaba ömer bey bahsi geçen modele talep olmadığı için maalesef üretim yapmak planımızda şimdilik yok saygılarımla.
Cevap

Mehmet Güzelgün
İrfan bey merhaba, Yamaha mt 25 aldım. Orta sehpa ve top case taşıyıcıya ihtiyacım var. Fiyatlarınız konusunda bilgi verebilirmisiniz. Ayrıca motorda koruma takozu bulunmakta yine de koruma demiri tavsiye edermisiniz. Hayırlı işler...
merhaba Mehmet bey ürün detayı fiyat bilgisi için kayıtlı telefonlarımızdan bize dönüş yaparsanız size daha verimli bilgi verebiliriz saygılarımla.
Cevap

Ali
Merhabalar Yamaha mt25 aldığım da koruma demiri temin etmiştim sizden ve gerçekten elinize kolunuza sağlık.Arkadaşım motorumu düşürdü ve şöyle demek gerekirse sadece sis farı takmak için yaptığınız yer hariç hiç biryerine birşey olmadı. Bazı arkadaşlar kardeşler fiyatlarınız uçuk kaçık demiş. Fiyatı daha bile fazla edebilir çünkü motoru yatırdığınızda daha da pahalı fiyatlar sizi bekliyo olucak. Tekrardan bu imkanları sağladığınız için size canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.
MERHABA ALİ BEY

İRF olarak 3 yıldır fiyat performans ilişkisi noktasındaki ince çizgide ürünlerimizi üretmekte ve satışını yapmaktayız bir çok motosiklet sever kullanıcı dostumuz malesef bunu kullanarak çeşitli kazalar yaşayarak öğrenmekte , bizim temennimiz asla bu gibi kazaların olmamasıdır ancak 2 teker fıtratında olan bir durumdur ,çalışmalarımız sürekli bu yönde olmuş ve en iyi fiyat performans ilişkisini hayata geçirmektir başlıca misyonumuz , kısaca en iyisini en iyi fiyata sunabiliyor olmaktır asıl mesele.....zira ucuz etin yahnisi acı olur ve bedava peynir sadece fare kapanında bulunur.

umuyoruz böyle bir aksilik birdaha tekrar etmez kazasız sürüşler...

esen kalın


Cevap

kübra
Merhabalar telefonlarınızdan ulaşamadım. Ktm duke arka çanta demiri ve maşa koruyucuya ihtiyacım var fiyat ve stok bilgisi paylaşabilir misiniz? Teşekkürler
merhaba Kübra hanım ktm duke serisi ürünlerimiz stokta bulunmaktadır fiyat bilgisi için tekrar bizimle iletişime geçmenizi rica edeceğim saygılarımla.
Cevap

Hskan
Cevap vediginiz için çok teşekkür ederim. Yamaha mt 25 ortasehpa için bir tarih verebilirsiniz. Kolay gelsin.
Hakan bey şu an üretim hummalı bir şekilde sürmektedir yeni sezona yetiştirmeyi düşünüyoruz saygılarımla.
Cevap

ertan
kawasaki j300 scooter arka çanta taşıyıcı var mı eliniz de?
Merhaba Ertan bey kawasakı j 300 için bireysel çalışmaların dışında herhangi seri üretimi kapsayacak bir çalışma maalesef yapılmamıştır saygılarımla.
Cevap

« Önceki Sayfa 1 2 34567 Sonraki Sayfa »