8202

İsim :
E-Posta :
Mesaj :

 

Mesajlar

haluk kösoğlu
Bajaj Dominar için ürettiğiniz arka çanta demiri Bajaj ns 200'e takılabiliyor mu ürünlerinizi İstanbul'dan nasıl alabiliriz.

Emre
Honda ps 150 için koruma demiri imalatınız varmı acaba.? Iletişim 05454367433

Hacı salih gecici
Ustam hayırlı işler ben de Kawasaki z250 sl motorsiklet var bunun arkasına çanta taşıma aparatı varmı diye onu öğrenmek istedim varsa maliyeti bize ne kadar olur tşkler

Gökalp
BMW G 310 R için çanta demiri ya da motor koruma çalışmanız var mı

Şafak Taş
Merhaba irfan bey, Tracer 700 için orta şehpa, yan çanta taşıyıcı arka çanta taşıyıcı ihtiyacım var tabi diğer kullanıcılardan bu parçalara ihtiyacı var. Ürünlerinizi iple çekiyorum, iyi çalışmalar, kolay gelsin.

Furkan
Merhaba, Pulsar ns200 için yan çanta ve arka çanta demirlerinizi aldım, çok güzeller gerçekten. Bir de koruma demiri yapmış olsanız onu da alırdık :)

Mustafa Salman
Ankara da IRF bayiniz var mı? Kymco Xciting 500 Ri 2012 motorum için yan çanta demiri ve Yamaha MT 25 2016 motorum için arka çanta demiri almak ve monte ettirmek istiyorum. Teşekkür ederim.

Atilla Tanrıverdi
İrfan Ustam merhaba, Öncelikle eline ve emeğine sağlık raiç fiyatlar ile satılan setlere gerçekten iyi bir çözüm bulmuşsunuz. Teşekkürler emeğiniz için. Xmax kullanıcısıyım ve montaj videosunu izledim şöyle bir sorun gördüm kendi açımdan. Artçı tutacaklarına bağlanan kısımda demir altına plastik bir madde konursa hem motor granajına zarar gelmez hemde esneme yapacağı için ses olayını ortadan kaldırmış olur. Böyle bir şey gördüm değerli yorumlarınızıda bekliyorum.
ilgi alakanız için teşekkür ederiz Atilla Bey ,zira bahsettiğiniz parçalar montaj düzgün yapıldığında granajlara değmemekte ve parçaların esneyerek ses yapması mümkün görünmemektedir , arka alt taşıyıcı kollar oldukça mukavim esnemeye dayanıklı mataryaldir saygılarımızla.
Cevap

Hakan
Mt 25 orta sehpa fiyatı nedir bursadan. Gelicem

Özgür yıldırım
Tracer 700 sahibiyim Yan canta taşıma demiri ile ilgili bilgi istiyorum..hayırlı işler

« Önceki Sayfa 2345 6 7891011 Sonraki Sayfa »