8202

İsim :
E-Posta :
Mesaj :

 

Mesajlar

Baysun İbicioglu
DAELIM (S-3)ARKA ÇANTA TAŞIYICI yı sitenizde gördüm. Sormak istediğim sisibar ı çıkarmadan takmanın mümkün olup olmadığı ?
merhaba Baysun bey daha önce sisi bar mevcut bir motosiklete montaj yapmadığımız için kesin bir şey söyleyemiyorum konuya çok fazla vakıf değiliz,ancak yakından görmekle bu iş cevaplanabilir iletişim kısmındaki numaramızdan bize ulaşırsanız size daha iyi bilgi verebiliriz . sayglarımızla.
Cevap

erdinc tuncer
Merhabalar sym joymax 250 icin yan çanta ve demiri yapıyormusunuz
merhaba Erdinç bey joymax modeli için çalışma aılacak ancak sezon sonunu bulur. saygılarımla.
Cevap

Ahmet
Selamünaleyküm... Hocam bana mt 07 arka çanta demiri ile beraber yan çanta demiride lazım acaba yan çanta demiride yapmanız mümkün mü? Teşekkürler, iyi çalışmalar...
A .selam Ahmet bey

evet bu .çalışmayı yapmak mümkün ancak bize motosikletiniz ile gelmeniz gerekmektedir. detay için 0 532 683 2087 den iletişime geçebilirsiniz.
Cevap

EROL KEVRAN
Sitenizde görülen MT_07 için üretilmis arka çanta tasıyıcı demir motosiklet üzerinde kesme biçme yapmadan monte edilebiliyor mu? kaç litrelik çanta takılabilir? ayrıca fiyatı nedir?. bilgi verirseniz memnun olurum.Tesekkürler..
merhaba Erol bey

YAMAHA MT 07 arka çanta taşıyıcı montajı için koltuk kenarlarına gelen uç kısımlarda 2 cm ye 5 mm dışarıdan fakedilmeyecek şekilde kerenajda kesit açılmaktadır ,malesef bu kesit açılmadan demirin montajı mümkün değildir, aka çanta taşıyıcımıza 28 lt den 53 lt ye kadar tüm çanta ve tablaları montajını, yapabilirsiniz detay için iletişim kısmınaki numaralarımızdan bize ulaşırsanız sizlere daha sağlıklı bilgi verebiliriz . ilgi ve alakanız için teşekürler.
Cevap

yavuz Elmas
Merhabalar sym joymax 250 icin arka canta demiri yapmayi dusunuyormusunuz?
merhaba uygun zamanda uygun modelin elimize gelmesiyle üretim ve tasarım çalışması olabilir ancak kısa vadede kesin bir şey söylemek zor.
Cevap

abdullah
irfan bey sezon bitti hala mt 25 arka canta demiri, on cami sitede goremiyoruz
abdullah bey mt 25 arka çanta taşıyıcıları üretildi ve satıştadır.saygılarımla.
Cevap

bora karakaş
irfanım kardeşim,merhaba.MONDİAL RX3 ün orta sehpasını merakla beklemekteyiz.istanbul'da üretilenler genellikle beğenilmedi.senin üretimini bekliyoruz.bizleri fazla bekletme kardeş.hayırlı işler,rızkın bol olsun.ADANA'dan selam olsun.

Murat Kidiri
Merhaba, Benelli - TNT 25 modeli için yan çanta demiri üretiminiz olacak mı?
merhaba murat bey şu an mevcut modeller ile alakalı üretim içerisindeyiz inşallah tnt modeline çalışma yapılacak . saygılarımla.
Cevap

abdullah
yamaha mt 25 modeli icin arka canta demiri uretiminde hacimli ve kalin yuvarlak olmayan profil uretebili misiniz givi modellerindeki orneklere benzer ve ne zaman piyasaya cikacak . tesekkurler
merhaba abdullah bey , mt 25 modeli için aka çanta taşıyıcı tasarım aşaması bitmiştir ve ortaya kendi teknik tecrübe çizgi ve hatlarımızı taşıyan ürün meydana çıkmıştır seri üretim çalışmaları şu an sürmektedir kısa süre sonra siz kullanıcı dostlarımızın beğenisine sunacağız saygılar sunarım.
Cevap

Özcan
İyi günler yamaha mt 25 modelinde de pulsar da yapmış olduğunuz gibi arka ve yan çanta taşıyıcı demiri set olarak mı tasarladınız yoksa ikisi ayrı ayrı mı birde ne zaman satışa çıkar çıktığı zaman nasıl bilgilendirme yapacaksınız
merhaba Özcan bey

yamaha mt 25 modelinin arka çanta taşıyıcısı seri üretim aşamasındadır , diğer modellerde olduğu gibi komple set olarak üretim yapılacaktır ,ancak ilk olarak arka çanta taşıyıcı üretildikten sonra yan çanta taşıyıcılarına geçilecek kısa bir süre sonra siz değerli dostlarımızın beğenisine sunmayı düşünüyoruz saygılar sevgiler.
Cevap

« Önceki Sayfa 2345 6 7891011 Sonraki Sayfa »