8202

İsim :
E-Posta :
Mesaj :

 

Mesajlar

Mithat Can
Allah kitap aşkına cb 250r için yan çanta demiri üretin, iki katını ödemeye hazırım.

Atilla Tanrıverdi
İrfan Ustam merhaba, Öncelikle eline ve emeğine sağlık raiç fiyatlar ile satılan setlere gerçekten iyi bir çözüm bulmuşsunuz. Teşekkürler emeğiniz için. Xmax kullanıcısıyım ve montaj videosunu izledim şöyle bir sorun gördüm kendi açımdan. Artçı tutacaklarına bağlanan kısımda demir altına plastik bir madde konursa hem motor granajına zarar gelmez hemde esneme yapacağı için ses olayını ortadan kaldırmış olur. Böyle bir şey gördüm değerli yorumlarınızıda bekliyorum.
ilgi alakanız için teşekkür ederiz Atilla Bey ,zira bahsettiğiniz parçalar montaj düzgün yapıldığında granajlara değmemekte ve parçaların esneyerek ses yapması mümkün görünmemektedir , arka alt taşıyıcı kollar oldukça mukavim esnemeye dayanıklı mataryaldir saygılarımızla.
Cevap

EMre
Selamlar , yamaha r25 modeli ile ilgili bir yan çanta taşıyıcı yapsanız , bir topcase çanta demiri yada sissy bar demiri gibi birşey yapsanız mükemmel olur. Mesela artçı ayaklığından stop lambasına gelen bir demir , ortadan kuyruk altındaki çamurluğun vidası ile desteklenebilir üstüne topcase yada sissy bar takıp çıkarabilsek istediğimiz zaman mükemmel olur. Büyük bir grup olarak sport touring tarzına benzetmek istemiyor değiliz ama afedersiniz eşşek semeri gibi ikili çanta asıyoruz sele altından sağlı sollu :/
merhaba Emre bey yamaha R 25 modeli yapısı itibari ile maalesef bizim yapacağımız çalışmalara cevap vermemekte , tasarlanan üründe uzun süreli kullanımlara cevap verecek nitelikte olamayacağı için herhangi bir çalışmaya girmedik saygılarımla.
Cevap

Özgür
Merhaba ; Honda 2006 varadero yan çanta Demirer leri ve orta sehpa yapıyor musunuz ? İyi çalışmalar
Merhaba Gürkan bey varedoro için sadace zamanında yan çanta taşıyıcı demiri yapmıştık ancak çok fazla talep görmediği için çalışmalar durdurulmuştur saygılarımla.
Cevap

Steve lever
I live in England and would like to know the cost for several I have a kawasaki versys 650 2017 Engine crash bars Tank / faring crash bars Sump/ bottom engine guard How much would the items cost including shipping to manchester UK, Many thanks Steve
Hello Steve, have previously sent italian kawasaki versys protection irons $ 60 shipping cost USD 60, cargo fee varies according to country distance kawasaki versys protection lease price international sales price 180 usd contact us for contact via facebook (irf motor accessories, san.tic.ltd.şti)

Cevap

Vefa Kabalı
İrfan abi hayırlı işler.. Ürünlerini direkt olarak senden almak istiyorum fakat sitenizde herhangi bir fiyat listesi göremedim sizin kargo ile satışınız yok mudur ? Bu arada versys için arka çanta demiri ve koruma demiri almak istiyorum bu ürünlerin fiyatları hakkında bilgi verirsen sevinirim. Kredi kartına taksit imkanin var mı ? Birde kendimiz montaj yapabilir miyiz. Şimdiden teşekkürler :)

Levent irfan
Mrb tracer 700 için orta sehpa ve koruma demiri ne ihtiyacim var elinizde var mı tlf
Merhaba lLevent bey tracer 700 için şu an sadece motor koruma demiri mevcuttur diğer ürünlerin tasarım ve çalışmasına yakın zamanda başlanacak saygılarımla.
Cevap

Ahmet Güney
Merhaba Crf 250 rally'ye koruma demiri, yançanta demiri yapıyormusunuz. İyi çalışmalar
merhaba Ahmet bey rally modeli için maalesef henüz bir çalışma yapılmadı.
Cevap

Serkan paşalar
Fiyatları da beraberinde olsaydı daha iyi olurdu
selamlar Serkan bey şu an kullandığımız web sitemiz tanıtım ve teşhir amaçlı olup çok kısa süre sonra E ticari web sitemiz yayına girecek ve tüm kredi kartlarına taksit mümkün olacaktır saygılarımla.
Cevap

Arda
Merhaba. 2016 model gv650 icin koruma demiri ve sissy bar yaptırmak istiyorum.bununla ilgili çalışmalarıniz varmi acaba ?
merhaba Arda bey maalesef bahsettiğiniz model için herhangi bir çalışma yapılmadı saygılarımla.
Cevap

« Önceki Sayfa 1 23456 Sonraki Sayfa »