8202

İsim :
E-Posta :
Mesaj :

 

Mesajlar

H.emin karnık
Dealim daystar 250 cc için motor koruma demiri ihtiyacımız var bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz Saygılarımızla....
merrhabalar emin bey .

uzun soluklu çalışmalar için genel prensip olrak motosikletin kendisini satın alarak ürün üretimi yapmaktayız , ancak taktir edersinizki geniş ürün yelpazesinde tüm modelleri satın alarak tasarım ve üretim yapmamızın imkanı yoktur , bu kısımda bireysel olarak kulanıcı bir arkadaşımızın model olarak motosikleti ,üretilecek ürün üretimi süesince bırakması önem taşımaktadır , örnek olarak DAELİM S 3 arkaçanta taşıyıcısı bireysel ve akabinde seri olarak bu şekilde üretlmiştir saygı ve selamlarımla.

kazasız sürüşler.
Cevap

ömer
daelim daystar vl250 koruma ve çanta demiri elinizde mevcutmu.
merhaba ,ömer bey

bahsi geçen modele üretim yapmadık malesef. Sadece daelim s 3 scooter modeline arka çanta taşıyıcısı yapıldı.

Cevap

Mehmet Evin
Selamlar, İyi çalışmalar. Kawasaki Er 5 motosiklet sahibiyim. Koruma demiri çalışmanızı çok beğendim fakat elimde mevcut olduğundan almadım.Piyasada uzun zamandır araştırıyorum fakat motosikletime uygun yan çanta bağlantı demiri bulamıyorum. Top case bağlantı demiri ise çok zor bulunuyor. Özellikle yan çanta bağlantısı demiri ile ilgili bir çalışmanız olacak mı merak ediyorum? Kolay gelsin.
merhaba mehmet bey.

zamöanında kawasaki er 5 için motor koruma demiri çalışması yapılmıştı, ancak talep durumundan dolayı başka bir çalışma yapmayı düşünmedik,zira kişisel üretimle bu sorunu çözebileceğimizi söyleyebilirim

kazasız sürüşler.
Cevap

Tamer
Merhabalar İrfan Bey. Kawasaki versys 650 modeli için başarılı çalışmalarınız olmuş.Aynı model için orta sehpa çalışmanız olacak mı? Eğer olmayacaksa teknik olarak bu modele orta sehpa olamayacağı için mi? Cevabınız motosiklet seçimimde etkili olacaktır.Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.İyi çalışmalar..
merhaba Tamer bey Kawasakı versys modeli orta sehpa çalışmamız yaklaşık 10 gün sopnra tamamlanacak ve yeni eski tüm versys modellerine uyacak saygılar sevgiler.
Cevap

kemal cemil taşdemir
honda nc700x motorum var. GIVI TREKKER yan çantalarım var. yan çanta demirinin fiyatını öğrenecektim. ilginize teşekkür ederim...
merhaba KemaL Bey honda nc seriş
i iöçin trekker çantalar için motosikletiniz ile bize gelmeniz gerekmektedir zira talep yoğunluğu olmadığı için seri olarak üretim yapmıyoruz saygılar sevgiler.
Cevap

GENCAY SAVAN
İYİ GÜNLER İRFAN BEY. ÖNCELİKLE YAPTIĞINIZ BU ÇALIŞMALAR GURUR VERİCİ. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM. HONDA NC 750 X İÇİN MOTOR KORUMA DEMİRİ, GİDOL YÜKSELTİCİ , SELE ALCALTICI KİTİ VE TUR CAMI ALMAK İSTİYORUM. ÖNCELİKLE VAR MI? VARSA FİYATLARI HAKKINDA BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. GENCAY SAVAN
iyi günler Gencay bey nc serisinden oprta sehpa,arka çanta ve yan çanta dışında üretim yapmadık saydığım bu ürünler şu an stokta mevcuttur yakın zaman sonra koruma demiride üretilecek ancak gidon yükseltme ve ön tur camı imalatı şu an için mümkün görünmüyor kazasız sürüşler.
Cevap

serkan
sym wolf icin yan canta demiri ne zaman sonuclanacak acaba iyi calısmalar
Merhaba serkan bey sym wolf modelinin, diğer modellerin yoğun talebi nedeniyle yan çanta taşıyıcılarını biraz ertelemek durumunda kaldık, ancak ön cam, yan çanta taşıyıcılarının üretimi eş zamanlı yakın bir zamanda yapılacağının haberini verebilirim saygılar sevgiler.
Cevap

Barış Aydın
İrfan usta merhaba; Bildiğiniz üzere max scooter segmentinde en çok satılan x max 250 cc grubunda çanta demiri bir hayli pahalı. ve piyasada bir açık var. orj 400 tl. siz bunu değerlendirsenizde bizlerde sizlerden bu parçayı makul bir fiyata alsak. bence siz bir değerlendirmeye alın. sahibinde göz gezdirdiğinizde x max in ne kadar çok olduğunu sizde görüceksiniz. inşallah bu çağrıya cevap verir sizde bizlerde kazançlı çıkarız. hayırlı işler irfan usta
selamlar barış bey

evet tespitleriniz ayet isabetli ancak başladğmız modelleri bitirir bitirmez bu konuya dair üretim yapmayı düşünüyoruz görüşmek üzre.

kazasız sürüşler.
Cevap

tayfun evrenosoğlu
versy 650 2015 model orjinal topcase demiri takılı motoruma,sizin yan çanta aparatını alsak bu orjinal demire bağlantıları uyar mı?
merhaba tayfun bey

konuyla alakalı çalışma içerisindeyiz saygılar sevgiler.
Cevap

erhan
selam mt07 için koruma demiri orta sehpa çanta demiri imalatı yapamazmısınız:?
merhaba erhan bey
YAMAHA MT 07 için arka çanta taşıyıcı üretildi ancak seri ü,ret
im için b
iraz zaman gerekmektedir ,mevcut elimizdeki modelleri bitirmemiz gerekmektedir ,mt 07 için gereken her şey yapılacaktır saygılar sevgiler.
Cevap

« Önceki Sayfa 10111213 14 1516171819 Sonraki Sayfa »