8202

İsim :
E-Posta :
Mesaj :

 

Mesajlar

Hakan Gündoğdu
Öncelikle ürünlerinizin birinci sınıf olduğunu belirterek çalişmalarınızda başarılar dilerim. Yamaha Mt 25 ve R 25 segmentinde orta sehpa Türkiye genelinde bulumamaktadır. Aynı şase yapısına sahip bu iki model için orta sehpa projesinin planlamaya alınmasının üretici ve kullanıcı açısından faydalı olacağını düşünüyorum. Konuyu değerlendirmenizi rica ederim.

Fatih
Merhabalar; Yamaha Tracer 700 motorumuz için Sizden motor koruma demiri yan canta taşıyıcılar vs bekliyoruz. Burda birçok tracer kullanıcısi arkadaşım var. Malum yamaha ürünleri çok aşırı pahalı. Sizin yaptipiniz ürünler hem takdire şayan hem de fiyatı uygun. Kolay gelsin iyi calismalar
merhaba Fatih bey tracer 700 modeli için tasarım ve üretim yapılacak ancak elimizdeki modelleri bitirmek durumundayız saygılarımla.
Cevap

Tolga
üniversal navıgasyon tutucuları fiyatı bir çift için ne kadardır acaba? Ve almak istesem nasıl alabilirim. Ben Aydın dan yazıyorum. İyi çalışmalar
merhaba Tolga bey üniversal navıgasyon tutucularının takım fiyatı 60 tl dir detaylı bilgi için iletişim kısmındaki numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz saygılarımla.
Cevap

okan
r25 için neden topcase ve yan çanta demiri yapmıyorsunuz? türkiye'de ve yurtdışında bunu yapan tek bir firma bulamadım.
merhaba Okan Bey

yamaha R 25 Modeli için herhangi bir çalışma yapılmadı elbette bu yapılamayacağı anlamını taşımıyor ,ancak uygun modelin elimize ulaşması üretim ve tasarım aşaması için önem taşımaktadır ,şu an 9 farklı marka ve modelin tasarım üretim çalışması içindeyiz ,inşallah en kısa sürede bu sıkıntıyı çözmeyi düşünüyoruz kazasız sürüşler.
Cevap

Cafer
Bursa görükle de ikamet ediyorum bajaj Pulsar ns 200 motorum. Var Türkiye turu için yan çanta vs .yaptiracam. yerinizi öğrenmek istedim teşekkürler
merhaba Cafer Bey

gerekli adres ve telefonlarımız iletişim kısmında mevcuttur saygılarıma..
Cevap

Güvenç TERZİEROL
Merhaba, Yamaha MT-25 sahibiyim. Piyasadaki ön cam seçeneklerine rakip sizdende bir ön cam tasarımı çıkacak mı acaba? Şahsen sizden "özellikle" görsel açıdan motorla daha uyumlu ve işlevsel bir ön cam satın almak isterdim. İyi çalışmalar dilerim.
Merhaba Güvenç bey şu an MT 25 modelinin metal parçaların tasarım ve imalatı aşamasındayız, ön cam ilerleyen zamanlarda düşünüyoruz ancak şu an için kesin bir şey söyleyemiyoruz , ilgi alakanız için teşekkürler.
Cevap

Devrim çamlıca
Merhaba. Yamaha tracer 700 motorsiklet sahibiyim. Bu motor yeni çıktı ve aksesuarları henüz bulunmuyor. Orta sehpa, arka çanta demiri ve yan çanta demirleri yaptırmak istiyorum. Bununla ilgilitagp çalışmanız var mı?
Merhaba Devrim bey zaman buldukça yeni model tasarım ve üretim çalışmalarını sürdürüyoruz ,MT 07 TRACER modeline ilerleyen zamanlarda üretim yapılacak. saygılarımla.
Cevap

Anıl Demirci
Merhaba, NC750X icin koruma demiri yapma planiniz var mi?
Merhaba Anıl bey NC SERİSİ için motor koruma demiri dışında arka çanta taşıyıcı,yan çanta taşıyıcıları ve orta sehpa üretimi yapıldı ancak diğer modellere tasarım çalışmalarından nc için motor koruma demiri yapacak amanı bulamadık , yeni sezona düşünüyoruz.

sayglarmla.
Cevap

sabino
complimenti per il vostro lavoro, voglio sapere come fare per comprare protezione ferro motore per Kawasaki versys 650 2016- io sono in ITALIA Aspetto vostre notizie grazie.

Uğur Dal
Merhaba, Yamaha Tenere 660 için koruma demirini heyecanla bekliyoruz. Balıkesir Motosiklet Festivali'nde İrfan Bey ile tanıştık. Kendisi Tenere için koruma demiri üreteceklerini söylemişti. Buradan bir kez daha kendilerini beklediğimizi iletmiş olalım :)

« Önceki Sayfa 6789 10 1112131415 Sonraki Sayfa »